Seminář pod vedením Rogera Gilchrista je určen primárně pro kraniosakrální terapeuty,
SE terapeuty a psychoterapeuty. Je to úvodní seminář pro navazující tříletý výcvik Rogera Gilchrista v ČR s tématikou energetické medicíny.

Název semináře: Principy energetické medicíny v léčivých uměních
Termín: 25. – 28. 10. 2018
Lektor: Roger Gilchrist
Cena: 17 000,- bez DPH
Místo: Hotel EA Populus, U staré cihelny 2182/11, Praha 3
 Podmínkou účasti je základní výcvik v kraniosakrální biodynamice. Pokud by někdo neměl základy kraniosakrální biodynamiky, je možné se dohodnout na doučení těchto nezbytných informací.

Od 1.9. se stáváme plátci DPH, cena semináře se navyšuje o částku DPH ve výši 21%

Roger Gilchrist

Roger Gilchrist

Kraniosakrální biodynamiku studoval u jejího zakladetele, Franklyna Sillse a asistoval Sillsovi u dalších tréninků. Spousta Rogerových studentů ho považuje za skvělého pedagoga. Je autorem knihy Cranioscral Therapy and the Energetic Body (byla přeložena i do českého jazyka ) a publikoval množství článků na téma energetického léčení a často přednáší na sympoziích po celém světě. Roger Gilchrist je proslulý tím, že integruje holistickéch přístupy do běžného mainstreamového zdravotnictví. Učí energetické léčení po celém světě a specializuje se na Polaritní Terapii a Kraniosakrální biodynamiky a jeho praxe a zkušenosti přesahují do více terapeutických disciplín.

kraniosakrální biodynamika

Roger Gilchrist

Semináře, které vede Roger Gilchrist jsou velmi poutavé a to nejen svou náplní, ale především jeho naprosto specifickým přístupem.Ten spočívá ve velmi širokém rozpětí jeho vědomostí vytvořených dlouholetou praxí a výzkumem ve spoustě oborů, které velmi umně propojuje a zviditelňuje jejich hluboké dopady. Jsou to hlavně: Cranio – sacrální biodynamika, polaritní terapie a psychoneuroenergetické pojetí (chápání) člověka i světa . Rogerova další schopnost je se dívat na terapeutickou práci tak, aby bylo možné nalézt co možná nejvíce funkční přístup ke klientovi a pochopit jaké jsou důvody toho, že některé přístupy fungují u konkrétních klientů a u jiných stejné přístupy funkční nejsou. Učit se tomuto umění považuji za nezbytné. Systémy, které Roger používá jsou nadčasové a věřím, že si teprve najdou své uplatnění a získají svou naprosto nezastupitelnou úlohu v péči o klienta (člověka). Tady se můžeme učit jak uvádět teorii do praxe a velmi umně naslouchat tomu jak a co klient potřebuje, abychom mohli dosáhnout skvělých výsledků.

Roger Gilchrist

Přihláška

Seminář je naplněn, hlásit se můžete jako náhradníci.
Přednost mají účastníci, kteří mají zaplacenou celou částku za seminář.

Vaše rezervace na seminář je závazná po uhrazení celé částky.

Číslo účtu: 281665171/0300

Pro platby ze zahraničí:
IBAN : CZ93 0300 0000 0002 8166 5171
ID: CEKOCZPP

Jako variabilní symbol prosím použijte Vaše tel. číslo.

Do pole Upřesnění prosím vepište Vaše absolvované semináře v oblasti kraniosakrální biodynamiky. Pokud potřebujete toto téma doučit, tak to prosím také vepište.
Odesláním Přihlášky vyslovujete svůj souhlas s podmínkami účasti.

Máte základní znalosti kraniosakrální biodynamiky?

mámnemám