Seminář pod vedením Rogera Gilchrista je určen primárně pro kraniosakrální terapeuty,
SE terapeuty a psychoterapeuty. Je to úvodní seminář pro navazující tříletý výcvik Rogera Gilchrista v ČR s tématikou energetické medicíny.

Název semináře: Principy energetické medicíny v léčivých uměních
Termín: 25. – 28. 10. 2018
Lektor: Roger Gilchrist
Cena: 17 000,- (do konce srpna 2018 bude cena 15 500,-)
Místo: Hotel EA Populus, U staré cihelny 2182/11, Praha 3
 Podmínkou účasti je základní výcvik v kraniosakrální biodynamice. Pokud by někdo neměl základy kraniosakrální biodynamiky, je možné se dohodnout na doučení těchto nezbytných informací.

Roger Gilchrist

Roger Gilchrist

Kraniosakrální biodynamiku studoval u jejího zakladetele, Franklyna Sillse a asistoval Sillsovi u dalších tréninků. Spousta Rogerových studentů ho považuje za skvělého pedagoga. Je autorem knihy Cranioscral Therapy and the Energetic Body (byla přeložena i do českého jazyka ) a publikoval množství článků na téma energetického léčení a často přednáší na sympoziích po celém světě. Roger Gilchrist je proslulý tím, že integruje holistickéch přístupy do běžného mainstreamového zdravotnictví. Učí energetické léčení po celém světě a specializuje se na Polaritní Terapii a Kraniosakrální biodynamiky a jeho praxe a zkušenosti přesahují do více terapeutických disciplín.

kraniosakrální biodynamika

Roger Gilchrist

Semináře, které vede Roger Gilchrist jsou velmi poutavé a to nejen svou náplní, ale především jeho naprosto specifickým přístupem.Ten spočívá ve velmi širokém rozpětí jeho vědomostí vytvořených dlouholetou praxí a výzkumem ve spoustě oborů, které velmi umně propojuje a zviditelňuje jejich hluboké dopady. Jsou to hlavně: Cranio – sacrální biodynamika, polaritní terapie a psychoneuroenergetické pojetí (chápání) člověka i světa . Rogerova další schopnost je se dívat na terapeutickou práci tak, aby bylo možné nalézt co možná nejvíce funkční přístup ke klientovi a pochopit jaké jsou důvody toho, že některé přístupy fungují u konkrétních klientů a u jiných stejné přístupy funkční nejsou. Učit se tomuto umění považuji za nezbytné. Systémy, které Roger používá jsou nadčasové a věřím, že si teprve najdou své uplatnění a získají svou naprosto nezastupitelnou úlohu v péči o klienta (člověka). Tady se můžeme učit jak uvádět teorii do praxe a velmi umně naslouchat tomu jak a co klient potřebuje, abychom mohli dosáhnout skvělých výsledků.

Roger Gilchrist

Přihláška

Vaše rezervace na seminář je závazná po uhrazení celé částky 15 500,- 

Číslo účtu: 281665171/0300

Pro platby ze zahraničí:
IBAN : CZ93 0300 0000 0002 8166 5171
ID: CEKOCZPP

Jako variabilní symbol prosím použijte Vaše tel. číslo.

Do pole Upřesnění prosím vepište Vaše absolvované semináře v oblasti kraniosakrální biodynamiky. Pokud potřebujete toto téma doučit, tak to prosím také vepište.
Odesláním Přihlášky vyslovujete svůj souhlas s podmínkami účasti.

Máte základní znalosti kraniosakrální biodynamiky?

mámnemám